12 Redakcja 15.05.2015

Poznaj program "Demonstrator". To szansa dla polskich firm

Demonstrator to jeden z programów Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, który ma na celu wsparcie finansowe firm w tworzeniu instalacji pilotażowej dla nowego wynalazku. Jego budżet to 500 mln zł.

Z programu może skorzystać każdy przedsiębiorca, który ma działający prototyp i chce go doprowadzić do etapu przedrynkowego.

Daniel Maksym, kierownik Dział Rozwoju Infrastruktury na rzecz Badań i Rozwoju w Narodowym Centrum Badań i Rozwoju, opowiada o programie Demonstrator.

12 Co sądzisz? Zajrzyj do komentarzy

Komentarze12

Popularne Najnowsze

Ernest Malecki 14 czerwca 2015 08:03:09
1 1
Zastanawiam, się kto pisze te bzdury! Niech ujawni się z imienia i nazwiska-myslecinaczej, z wypranym mózgiem propagandą PiS. Niech zedrze maskę błazna i wichrzyciela zaklamujacego rzeczywistość. Przypomina mi to lata 30. w Niemczech, przed dojsciem faszystów do władzy!
Pokaż cały komentarz
ano tak 9 czerwca 2015 18:28:27
2 2
W Polsce nie brakowało wynalazców i racjonalizatorów. Natomiast nie umiemy wdrażać opłacalnej wielkoseryjnej produkcji i skutecznej sprzedaży.
Nikt się tym nie interesuje, Wszyscy są zafascynowani zagranicznym, choćby najpodlejszym produktem w efektownym opakowaniu!
Pokaż cały komentarz
Patriota 21 maja 2015 20:15:54
5 5
W Polsce
RECESJA RECESJA RECESJA Kwiecień w porównaniu z marcem w produkcji przemysłowej NA BARDZO WYSOKIM MINUSIE. Bezrobocie W STYCZNIU WZROST W LUTYM WZROST jedynie w marcu mały spadek a W KWIETNIU JUŻ MAMY BRAK NOWO TWORZONYCH ETATÓW CZYLI BĘDZIE PONOWNY WZROST BEZROBOCIA .Gospodarka coraz gorzej, a przecież do 2020 roku kończą się największe dotacje unijne. Dodatkowo jeszcze spadek 1,5 % sprzedaży detalicznej i cen który wywołał coraz silniej utrzymującą się deflację, to są dane typowe dla gospodarki będącej w recesji. Załamanie na rynku nieruchomości i sprzedaży nowych aut. Nie długo Polska odnotuje spadek PKB i w tedy już nic nie będzie można tuszować. Duda będzie miał bardzo trudne decyzje do podjęcia kiedy już zostanie prezydentem i coraz mniejsze jest prawdopodobieństwo zwycięstwa Komorowskiego. Już nawet plakaty starego prezydenta są zrywane na ulicach.
Pokaż cały komentarz
Gość 31 maja 2015 15:27:55
4 5
WAŻNE! Ilona Różalska ostrzega: wkrótce zagłada atomowa USA i Londynu! Zobacz koniecznie na youtube: Wstrząsające proroctwo dla USA - US Embassy, Warsaw
Pokaż cały komentarz
Cytuje 12 czerwca 2015 20:20:41
1 3
Do tej pory reszta drużyny grała w interesie Rosji lub Niemiec. Trzeba więc nowemu graczowi dobrać nowa drużynę, pozbawiając ją farbowanych lisów których gra w nowej drużynie będzie uwierać.
Pierwszym znakiem iż nowy gracz czyści przedpole było głosowanie nad immunitetem Kamińskiego. Podczas tego głosowania nagle wielu posłów PO i SLD dostało nagłego otrzeźwienia i zagłosowało wbrew temu co opowiadają ich partie od 7 lat. Donald jak to ma w swoim zwyczaju uciekł przed zdarzeniem, musi to oznaczać tylko jedno-znał wynik głosowania. Swoim zwyczajem postanowił jak typowy bobas ukryć się krzakach. Przebieg głosowania był tak dużym szokiem iż Jolanta żona Aleksandra postanowiła przeprosić Kamińskiego za oskarżanie go o Francuzki atak. Kwaśniewscy widocznie poczuli skąd wieje nowy wiatr i już starają się ustawić żagle by i oni z nim popłynęli. Kwaśniewski doradzał prezydentowi Kazachstanu, zasiada też w radzie nadzorczej spółki Burisma powiązanej z byłym prezydentem Ukrainy Janukowyczem, lobbował też na rzecz rosyjskiego Acronu który chciał przejąć kontrolę nad polską Grupą Azoty.
Kwaśniewski jak widać szybko został sprowadzony na ziemię. Jego przyjaciel-Leszek Miller woli nie występować publicznie mimo iż przedtem komentował każde "pierdnięcie".
Pokaż cały komentarz
Gość 1 czerwca 2015 09:33:54
0 3
Zobacz koniecznie! Ilona Różalska ostrzega: wkrótce zagłada atomowa USA i Londynu!
((((youtube.com/watch?v=WjighsDPiIU)))
Pokaż cały komentarz
Gość 26 maja 2015 10:21:03
1 7
Pokaż cały komentarz
Ukryty ze względu na zbyt dużą ilość negatywnych ocen. Pokaż
Pokaż więcej komentarzy
Nowe pieniądze z UE dla przedsiębiorców. Sprawdź, jak je otrzymać

Nowe pieniądze z UE dla przedsiębiorców. Sprawdź, jak je otrzymać

W nowej finansowej perspektywie unijnej więcej pieniędzy będzie przeznaczone na wsparcie dla przedsiębiorców w postaci instrumentów zwrotnych. Czyli nieco odmiennie niż poprzednio. Różnice tłumaczy
Unijne środki czekają na przedsiębiorców. Wnioskuj nawet na drugim końcu Polski

Unijne środki czekają na przedsiębiorców. Wnioskuj nawet na drugim końcu Polski

Webinarium testowe widok

Webinarium testowe widok

Unijne pieniądze dla firm. Bez zbędnych formalności!

Unijne pieniądze dla firm. Bez zbędnych formalności!

Już za kilka miesięcy zostaną rozpisane pierwsze konkursy na pieniądze dla przedsiębiorców, w ramach kolejnej transzy funduszy unijnych, zaplanowanych na lata 2014-2020. Tym razem pieniądze mają się

pokaż więcej