1 Redakcja 05.02.2017

Unijne środki czekają na przedsiębiorców. Wnioskuj nawet na drugim końcu Polski

Kolejnych pieniędzy z Unii na swoje projekty przedsiębiorcy będą musieli poszukać nie na szczeblu krajowym, ale w regionach.

To jedna z największych zmian, w tak zwanej nowej perspektywie unijnej. Co ważne, nie oznacza to, że firma może sięgnąć tylko po fundusze z regionu w którym działa. Może ich szukać w drugim końcu Polski, jeśli tam samorząd ma pieniądze na inwestycje z interesującej ją specjalizacji.

Na czym będzie polegało partnerstwo z samorządami tłumaczy Katarzyna Rózicka z organizacji Pracodawcy RP.

1 Co sądzisz? Zajrzyj do komentarzy

Komentarze1

Popularne Najnowsze

Susan Benson 17 listopada 2020 10:24:34
0 0
Witam, Potrzebujesz pomocy finansowej? Jestem Susan Benson. Jestem pożyczkodawcą, a także doradcą finansowym.

Potrzebujesz kredytu biznesowego, pożyczki osobistej, pożyczki hipotecznej lub pożyczki na realizację swojego projektu? jeśli Twoja odpowiedź brzmi tak, zalecam kontakt z moją firmą. Świadczymy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe, w tym pożyczki długoterminowe i krótkoterminowe. Aby uzyskać więcej informacji, napisz do nas e-mailem: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com) lub wyślij mi wiadomość bezpośrednio na WhatsApp przez: +447903159998 i otrzymaj natychmiastową odpowiedź.

Jesteśmy firmą świadczącą kompleksowe usługi finansowe i staramy się pomóc Ci spełnić wszystkie Twoje aspiracje. Specjalizujemy się w dostarczaniu strukturalnych rozwiązań finansowych dla osób fizycznych i firm w najbardziej efektywny i najszybszy sposób.

Pokaż cały komentarz
Nowe pieniądze z UE dla przedsiębiorców. Sprawdź, jak je otrzymać

Nowe pieniądze z UE dla przedsiębiorców. Sprawdź, jak je otrzymać

W nowej finansowej perspektywie unijnej więcej pieniędzy będzie przeznaczone na wsparcie dla przedsiębiorców w postaci instrumentów zwrotnych. Czyli nieco odmiennie niż poprzednio. Różnice tłumaczy
Webinarium testowe widok

Webinarium testowe widok

Unijne pieniądze dla firm. Bez zbędnych formalności!

Unijne pieniądze dla firm. Bez zbędnych formalności!

Firmy z sektora MŚP powinny się tym zainteresować

Firmy z sektora MŚP powinny się tym zainteresować

Działanie "Badania na rynek" skierowane jest dla firm z sektora MŚP z całej Polski, które chcą wdrożyć wyniki prac badawczo-rozwojowych, które przeprowadziły samodzielnie albo które zostały

pokaż więcej