3 Redakcja 07.05.2015

Inteligentne Specjalizacje szansą dla Polski

W poprzednich latach Fundusze Europejskie wspierały wszystkie branże. W najbliższych latach unijne pieniądze na sferę badawczo - rozwojową będą nakierowane na wybrane obszary, na tzw. Krajowe Inteligentne Specjalizacje. 

Dlaczego Polska zdecydowała się na taki krok? Jaką szansą dla gospodarki mogą być Inteligentne Specjalizacje? Tłumaczy Zbigniew Kamieński, zastępca dyrektora Departamentu Innowacji i Przemysłu w Ministerstwie Gospodarki.

3 Co sądzisz? Zajrzyj do komentarzy

Komentarze3

Popularne Najnowsze

prywatny promotor 14 lipca 2015 16:02:07
0 0
Nasz serwis oferuje pisanie prac w najwyższej jakości, dotrzymując ustalonych terminów. Nasza kadra to profesjonaliści legitymujący się tytułami magistrów lub doktorów. Nie boimy się trudnych tematów czy ekspresowych terminów.

Prace licencjackie są często są powodem wielu sytuacji stresowych. Trudno się temu dziwić, ponieważ studenc***isząc po raz pierwszy tego typu opracowanie często pozbawieni są wsparcia w sferze technicznej, a czasem nawet merytorycznej. Pisanie prac licencjackich wymaga także odpowiedniego przygotowania w zgromadzeniu literatury, jej oceny i sposobu wykorzystania.

Innym ograniczeniem, którego doświadczają studenc***iszący prace licencjackie jest brak odpowiedniej ilości czasu. Często są to osoby pracujące, jak więc i kiedy sporządzać dobre merytorycznie i techniczne opracowania naukowe. Sposobem na rozwiązanie tych problemowych sytuacji jest pomoc wyspecjalizowanych redaktorzy tekstów, którzy mają dużą praktykę w sporządzaniu opracowań naukowych. Skorzystanie z naszej pomocy jest zatem remedium na te problemy.

Przygotowywane przez nas wzorce obejmują pisanie prac różnego typu (pisanie prac licencjackich, magisterskich, inżynierskich, semestralnych, zaliczeniowych, artykułów naukowych, itp.). Z pewnością Twój problem znajdzie u nas rozwiązanie. Dla naszych redaktorów nie ma sytuacji bez wyjścia.
Pokaż cały komentarz
kaktusss 14 maja 2015 14:31:35
1 4
Polacy poprostu nie mają odpowiedniej wiedzy aby móc obiektywnie ocenić kandydatów. To pokazuje chociażby test na IQ: http://www.iq-test.pl/#771695
Pokaż cały komentarz
Nowe pieniądze z UE dla przedsiębiorców. Sprawdź, jak je otrzymać

Nowe pieniądze z UE dla przedsiębiorców. Sprawdź, jak je otrzymać

W nowej finansowej perspektywie unijnej więcej pieniędzy będzie przeznaczone na wsparcie dla przedsiębiorców w postaci instrumentów zwrotnych. Czyli nieco odmiennie niż poprzednio. Różnice tłumaczy
Unijne środki czekają na przedsiębiorców. Wnioskuj nawet na drugim końcu Polski

Unijne środki czekają na przedsiębiorców. Wnioskuj nawet na drugim końcu Polski

Webinarium testowe widok

Webinarium testowe widok

Unijne pieniądze dla firm. Bez zbędnych formalności!

Unijne pieniądze dla firm. Bez zbędnych formalności!

Już za kilka miesięcy zostaną rozpisane pierwsze konkursy na pieniądze dla przedsiębiorców, w ramach kolejnej transzy funduszy unijnych, zaplanowanych na lata 2014-2020. Tym razem pieniądze mają się

pokaż więcej