23
Redakcja 03.08.2015

Myślisz o własnej firmie i potrzebujesz pieniędzy? Oto rozwiązanie problemu

Myślisz o własnej firmie i potrzebujesz pieniędzy? Oto rozwiązanie problemu

fot: Redakcja

Masz poniżej 30 lat,  nie pracujesz, myślisz o własnej firmie i potrzebujesz pieniędzy? Pomyśl o dotacjach  na założenie działalności gospodarczej z Programu Wiedza Edukacja Rozwój.

Magda Bułakowska, ekspertka z Centralnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich podaje najważniejsze informacje o dotacjach z programu POWER. Kto konkretnie może z nich skorzystać?

Jakie instytucje będą rozdzielały granty? Ile pieniędzy można otrzymać? Gdzie szukać informacji o dotacjach i kiedy będą dostępne? Wszystko co najważniejsze o dotacjach na własny biznes dla dwudziestolatków.

23 Co sądzisz? Zajrzyj do komentarzy

Komentarze23

Popularne Najnowsze

akse 3 sierpnia 2015 19:51:31
23 5
To jest tylko dla znajomych , żeby dostać dotacje trzeba być bezrobotnym ?!?!?!? Co za głupek to wymyślił skoro ktoś jest na tyle nieporadny , że nie może sobie znalezc pracy to ma biznes prowadzić?!?!?! Ja z moja kobieta chcieliśmy mała kawiarnie we Wrocławu otworzyć i co ? A to , że mamy kupe doświadczenia w temacie gastronomi ja 10 lat moja kobieta 6 mamy umowy o prace i stali w pracy po kilka lat w jednym lokalu ale nieeee bezrobotny ma większe prawa i on zrobi to lepiej od ludzi z ogromnym doświadczeniem a mało tego ta śmeszna dotacja 24 tyś nie całe co ja niby mam z tym zrobić ?! nawet lokalu nie wynajme na rok w dobrym miejscu pozostaje z tego paranoicznego kraju uciekać .
Pokaż cały komentarz
mowgli 4 sierpnia 2015 01:15:58
5 0
Bo w takich instytucjach jak UE i w większości instytucji państwowych (nie tylko w Polsce) króluje STATYSTYKA! Damy dotacje, to w tym roku ilość bezrobotnych zmniejszy się o ileś. Tylko patrząc obiektywnie, mały procent tych bezrobotnych zakłada prowadzenie firmy dłużej niż wymaga tego program otrzymanej dotacji. Za zwyczaj wygląda to tak że "pociągnę rok i sprzęt za unijną kasę mi zostanie". Natomiast ludzie którzy NA PRAWDĘ chcą pracować, budować firmy i dawać w przyszłości miejsca pracy nie są brani pod uwagę bo... mają robotę i jak dostaną dotację to słupek bezrobotnych nie spadnie od razu !
Pokaż cały komentarz
Gość 5 sierpnia 2015 21:14:47
2 3
Jeśli wam tak dobrze w pracy i tacy jesteście wielcy fachowcy,po co wam zmiany? Tacy świetni,pewnie odkładaliście co nieco i macie z czym zaczynać,a nie czekać na dotacje! Te są dla ludzi dla których Pracy Nie Ma,bo w Polsce jest bezrobocie, a wy, jako świetni fachowcy,pracę znajdziecie i tak,prawda? Pan i jego kobieta!
Pokaż cały komentarz
Gość 1 września 2015 10:01:05
0 1
Jeśli chcecie naprawdę wyjechać to napiszcie na biznesjestbiznes@wp.pl podając kontakt do siebie. Miałbym propozycję współpracy w dziedzinie gastronomii dla Was obojga w Manchester UK. Możecie też dzwonić: 00447594365370, 0048221606001.
Pozdrawiam.
Zbyszek
Pokaż cały komentarz
kolejorz 4 sierpnia 2015 07:55:28
15 0
a co z tymi po 40- stce, im się już nic nie należy ? mają tyrać do końca życia na umowach śmieciowych ? ito jest konstytucyjna demokracja i równouprawnienie ? to jest normalna kpina !!!
Pokaż cały komentarz
wyzdro 4 sierpnia 2015 08:11:38
13 0
a jak mam powyżej 30 lat to mam się bujać?Powinno być że : szukamy głupich i młodych co oddadzą te 24tys do ZUS i z długami po 2 latach będą powiększać emigracje.
Pokaż cały komentarz
budowniczy 3 sierpnia 2015 18:46:55
8 0
Ja postanowiłem,że wybuduję sobie hutę , większą niż Katowice a moja żona chce wybudować sobie stocznie też większą nawet niż ta w AG_Weser
To się nazywa pomoc rządowa.
Pokaż cały komentarz
Gość 1 września 2015 13:44:39
3 0
A ja mam kur*a wiecej niż 30 lat! Szkoda że w tytule nikt o tym nie wspomniał. Dzięki za info:)
Pokaż cały komentarz
madmaxxxx 4 sierpnia 2015 16:04:54
3 0
powiem tak dyskryminacjia ,,,,,,masz poniżej 30 lat to może dostaniesz ...........a jak masz 31 lat z wyż to już nie cwaniaki kur.........
Pokaż cały komentarz
Gość 11 sierpnia 2015 09:11:38
1 0
Właśnie wróciłem z Władysławowa. W budce przy plaży poprosiłem o paragon i dostałem nr 16 o godzinie 19.35... To ja się k... pytam, czy Wy tam wiecie na górze jak się zarabia kasę czy tylko jak wydaje ????
Dalej, czy wiecie ile w Polsce jest restauracji i knajp ? A czy wiecie ile osób ma w knajpach stałą umowę o prace ? Może 30%. A nie nabijanie na kasę bo szef kazał ? albo mają dwie kasy- jedną lewą drugą prawą ? Albo rozliczają się tylko paragonem niefiskalnym a Ty drogi kliencie nawet o tym nie wiesz (są łudząco podobne) ? A może by tak wprowadzić obowiązkowy napiwek np. 5% na paragonach - jaki byłby rezultat ? Pracownik sam by miał interes w tym, żeby dać paragon klientowi bo tam jest jego napiwek...i pracodawca zapłaciłby jeszcze podatek od tego napiwku! TAM SĄ PIENIĄDZE!!! A może by tak w nocy y zrobić co 3 latarnię wyłączać ? A może by wreszcie zamontować inteligentne oświetlenie LEDowe- rozpoznające ******* ulicach, jest auto zapalają się latarnie na 300m do przodu - nie ma - gasną.
Pokaż cały komentarz
Pokaż więcej komentarzy
Nowe pieniądze z UE dla przedsiębiorców. Sprawdź, jak je otrzymać

Nowe pieniądze z UE dla przedsiębiorców. Sprawdź, jak je otrzymać

W nowej finansowej perspektywie unijnej więcej pieniędzy będzie przeznaczone na wsparcie dla przedsiębiorców w postaci instrumentów zwrotnych. Czyli nieco odmiennie niż poprzednio. Różnice tłumaczy
Unijne środki czekają na przedsiębiorców. Wnioskuj nawet na drugim końcu Polski

Unijne środki czekają na przedsiębiorców. Wnioskuj nawet na drugim końcu Polski

Webinarium testowe widok

Webinarium testowe widok

Unijne pieniądze dla firm. Bez zbędnych formalności!

Unijne pieniądze dla firm. Bez zbędnych formalności!

Już za kilka miesięcy zostaną rozpisane pierwsze konkursy na pieniądze dla przedsiębiorców, w ramach kolejnej transzy funduszy unijnych, zaplanowanych na lata 2014-2020. Tym razem pieniądze mają się

pokaż więcej