9
Redakcja 24.06.2015

Masz firmę, ale brakuje ci finansowania? Weź udział w webinarium

Masz firmę, ale brakuje ci finansowania? Weź udział w webinarium

fot: Pixabay.com/Domena publiczna

Masz firmę? Chcesz stworzyć nowe produkty i technologie? Brakuje Ci finansowania? Pomyśl o Funduszach Europejskich. Zapraszamy na bezpłatne webinarium o dotacjach z tzw. "szybkiej ścieżki" na badania rozwojowe i prace przemysłowe.

Od 4 maja przedsiębiorcy mogą starać się o dofinansowanie na tworzenie innowacji w ramach działania 1.1.1 , czyli tak zwanej "szybkiej ścieżki". Szybka ścieżka to dużo udogodnień dla przedsiębiorców - ograniczono do minimum  liczbę składanych dokumentów, wprowadzono panel ekspertów gospodarczych, a decyzję o dofinansowaniu poznaje się w ciągu 60 dni, od końca miesiąca kalendarzowego, w którym wpłynął wniosek.

Jak skorzystać z tego instrument? Jakie projekty mają największe szanse na dotacje? Na te i inne pytania odpowie Marcin Chrzanowski, kierownik Działu Projektów Komercyjnych w Narodowym Centrum Badań i Rozwoju. 

Spotkanie poświęcone "szybkiej ścieżce" będzie pierwszym z cyklu webinariów o Funduszach Europejskich. Przez następne tygodnie Wirtualna Polska będzie organizowała kolejne spotkania. Każde będzie poświęcone innym rodzajom dotacji. Na pytania internautów będą odpowiadać eksperci Funduszy Europejskich.
Udział w webinarium jest bezpłatny.

Aby wziąć udział w webinarium, zarejestruj się.

REJESTRACJA

9 Co sądzisz? Zajrzyj do komentarzy

Komentarze9

Popularne Najnowsze

Gość 24 czerwca 2015 12:30:06
5 3
http://supernowosci24.pl/rzad-ukrywa-prawdziwe-zadluzenie-polski-grozi-nam-powtorka-z-grecji/
Pokaż cały komentarz
Gość 8 lipca 2015 23:27:39
1 0
Polskie małe firmy i tak nic nie dostaną. Bujda i jeszcze raz bujda. wspiera się ale firmy zagraniczne i w ten sposób pieniądze wyciekają z kraju. Tak zaleca UE a nasz niby rząd ślepo wykonuje zalecenia. Raz dałem się nabrać, straciłem tylko trochę kasy , nabiegałem się a w efekcie końcowym nie dostałem. Jak się ma chody i plecy to jest to możliwe a jak nie to o dofinansowaniu firmy można tylko pomarzyć. W mediach czytamy jak to nasz kochany rząd z koalicją PO-PSL wspiera polską działalność gospodarczą tylko że jest to lipa. Starostwa w terenie opanowały chłopki z PSL i przeciętnemu człowiekowi prowadzącemu działalność gospodarczą bardzo trudno się przebić. Pogonić to tałatajstwo z urzędów to może wtedy polak prowadzący działalność będzie doceniany.
Pokaż cały komentarz
klara 9 lipca 2015 09:31:00
0 0
Ile łapówki i komu trzeba dać?
Pokaż cały komentarz
ja wy oni 8 lipca 2015 10:45:54
0 0
WygraŁŁŁŁŁ.... Kolega.....
na Polskim rynku zawsze było dużo pomysłów i jak już wszystkie wyparowały za granice to oni robią konkurs hehehe
Pokaż cały komentarz
Gość 1 lipca 2015 22:09:13
1 1
Przestańcie na chama zamieszczać na zdjęciach i promować te dziadowskie płaskie pseudoklawiatury. Żadna normalna osoba nie ma zamiaru pisać na czymś takim.
Pokaż cały komentarz
Nowe pieniądze z UE dla przedsiębiorców. Sprawdź, jak je otrzymać

Nowe pieniądze z UE dla przedsiębiorców. Sprawdź, jak je otrzymać

W nowej finansowej perspektywie unijnej więcej pieniędzy będzie przeznaczone na wsparcie dla przedsiębiorców w postaci instrumentów zwrotnych. Czyli nieco odmiennie niż poprzednio. Różnice tłumaczy
Unijne środki czekają na przedsiębiorców. Wnioskuj nawet na drugim końcu Polski

Unijne środki czekają na przedsiębiorców. Wnioskuj nawet na drugim końcu Polski

Webinarium testowe widok

Webinarium testowe widok

Unijne pieniądze dla firm. Bez zbędnych formalności!

Unijne pieniądze dla firm. Bez zbędnych formalności!

Już za kilka miesięcy zostaną rozpisane pierwsze konkursy na pieniądze dla przedsiębiorców, w ramach kolejnej transzy funduszy unijnych, zaplanowanych na lata 2014-2020. Tym razem pieniądze mają się

pokaż więcej